Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Iljano Vs Flori Mumajesi - Thjesht Te Du (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thjesht Te Du (Remix)".
3. Video është e këngës "Thjesht Te Du (Remix)", por nuk këndohet nga Dj Iljano Vs Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Iljano Vs Flori Mumajesi - Thjesht Te Du (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flori Mumajesi

30/05/2020

2020-05-30T18:00:12+00:00Që kur u pamë për herë të parë ndriçoi një diell
Nuk di ishim në tokë apo ishim në qiell
Nga sot do lidhim jetën bashkë përgjithmonë

Do të qeshim kur mes nesh të flej fëmija jonë

Unë ty të du, të du
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
Të du, thjesht të du
Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu

Dhe kur të vijë në jetë ajo ose ai
Do ketë një shembull të besojë në dashuri
Në mbrëmje do ti them ngadalë si një përrallë
Se si të thashë të dua ty për herë të parë

Unë ty të du, të du
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
Të du, thjesht të du
Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu

Unë ty të du, të du
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
Të du, thjesht të du
Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet