A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dj PM, Dj Dagz & S4MM - A E Din


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  88

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2018

2018-05-05T15:06:07

Më Shumë Nga

S4MM

Më Shumë Nga

Dj Dagz

Teksti:

S4MM

Video Produksioni:

XL Films


Ajo o tum bo stres ejj
So tu mlon qet on a Sunday
Nese po idhnohmi on a Monday
Mesazhin po ja shkruj on a Tuesday
e thkehet prap on a Wednesday

Yeah yeah
Ski qa menon
ti leni tjeret sdi pse i ngon ahh

Yeah yeah
Pse xhelozon kur zemra jem veq ty pot don ahh
Shawty ti e din qe skom koh edhe hajt se ma von na po nihna
Ajo spom  beson e ma bon S4MM je tu ba filma
Ajo o tum bo stres po sja nin
Ajo ohh ohh
Ajo ohh tum bo ohh ohh
Ajo o tum bo stres po sja nin
Ajo ooh ohh

E asaj sja nin nuk rin rahat pa mu
o baby a e din
You make me fall in love with you
Pe hupi veten pse po bon qaq keq kur e din
qe per ty un pe lo jeten
E kta tjeret tu munu ama nfund veq une e ti metem
Ajo u mbon stres po jo be nuk ja nin aahhh
E per inat tu punu po don mem thir ahh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahhh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahhh
Ajo o tum bo ohh ohh
Ajo o tum bo stres po sja nin aahh
Ajo ohh ohhh tum bo ohh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahh
Ajo ohh tum bo ajo o tum bo ohhh


Ky tekst u dërgua nga Arben RexhepiKartolina (3)

U krijua nga Nori 2018-06-04 23:00:07
E asaj sja nin nuk rin rahat pa mu
o baby a e din
You make me fall in love with you
2018-05-30 17:08:37
Ski qa menon
Ti leni tjeret sdi pse i ngon ahh
2018-05-07 12:16:22
So tu mlon qet on Sunday
Neser bohet nomi on Monday
Mesazhin po e shkruj on Tuesday
E thkehet prap on Wednesday

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019