Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Diellza Kolgeci - Votoj Per Dashurine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2015

2015-12-25T09:36:45

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent BoshnjakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Votoj Per Dashurine" kënduar nga Diellza Kolgeci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diellza Kolgeci: