Djemte E Detit

Vdes Gent Demalijaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-01-2015]
Sot, ka ndërruar jetë këngëtari i njohur shqipar Gent Demaliaj. Demalijaj, i njohur si anëtari i grupit të famshëm "Djemtë e Detit", vuante nga një sëmundje e rëndë, për çka edhe u ndihmua me një shumë parash nga shteti shqiptar, në mënyrë që të shërohej në Itali.

Genti, ka ikur duke lënë të pikëlluar familjen, simpatizuesit dhe kolegët e tij.
 (Indeksonline)

Vdes Gent Demalijaj


Komente 1