Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Kohe Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Jam ne vetmi
Syte e mi ne lot
Pa ty une po rri
Nje çast dua te shoh

Jetoj ne erresire
Por lotet s'me jane thare
Ti theve zemren time
Une te dua si i marre

(refren)
Je ti qe s'me do (je ti qe s'me do)
Je ti qe s'ke lot (je ti qe s'ke lot)
Kjo ish jeta ime
Eja merrme o zot

Kohet kalojne, mbi supet e mi
Jeta ime vazhdon,dhe pse nuk je ti.

(refreni)


Djemte E Detit - Kohe Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohe Pa Ty".
3. Video është e këngës "Kohe Pa Ty", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:


Komente 0