TEKSTESHQIP

Djemte E Detit
Kohe Pa Ty
Lyrics

Jam ne vetmi
Syte e mi ne lot
Pa ty une po rri
Nje çast dua te shoh

Jetoj ne erresire
Por lotet s'me jane thare
Ti theve zemren time
Une te dua si i marre

(refren)
Je ti qe s'me do (je ti qe s'me do)
Je ti qe s'ke lot (je ti qe s'ke lot)
Kjo ish jeta ime
Eja merrme o zot

Kohet kalojne, mbi supet e mi
Jeta ime vazhdon,dhe pse nuk je ti.

(refreni)
INFO
Melodinë dhe okestracionin e përgatiti Valentin Markvukaj, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Gent Demaliaj.