Don ProbleMC

“Huligan”, Projekti Më I Ri Nga Don Problemc

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-08-2018]
Rap artisti tetovar i cili është duke lënë gjurmë në skenën e muzikës, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri “Huligan”

Driton Iljazi i njohur si “Don ProbleMC” rikthet fuqishem me projektin më të ri, pas një pauze që pati pas publikimit të projektit “Striiing” në muajin Prill.

Duke parë që talenti i tijë vlersohet çdo ditë më tepër, Doni premton që do të jetë më aktiv duke lansur projekte të reja për ti dhuruar rap skenës muzikë kualitative dhe profesionale.
 (Teksteshqip)


  Don ProbleMC - Huligan [Teksti dhe Klipi]

Komente 0