TEKSTESHQIP

Donjeta Morina, Flamur Plakiqi & Ilir Rubovci
Ku Je Dashni?
Lyrics

Pse ma s'po mthir
Zanin ta kam haru
Ku je dashni
A e din sa m'ke mungu 2X

Thuje ku je a mke dasht najher
Thuje naten gjumi a tmerr
Vet ke dasht ty rahat me t'lan
Tash po sillesh po si un nuk gjan

Se ket zemer t'vrame e bane shkrum e hi
Ku ke pa bre ti me lujt me dashni 2X

Pse ma s'po m'thir
Zanin ta kam harru
Ku je dashni
A e din sa m'ke mungu 2X

Se ket zemer t'vrame e bane shkrun e hi
Ku ke pa bre ti me lujt me dashni 2X

Pse ma s'po m'thir
Zanin ta kom haru
Ku je dashni
A e din sa m'ke mungu 2X

Alo ku po shkon
Ca po bon jom lodh tu dhon llogari
Du mu ba si ti ma s'ka me ma ni
Ma s'ka me ma ni

DËRGOI:
INFO
Siç e do tradita e hiteve, produkti muzikor është sjellë në tregun e gjerë të muzikës i realizuar nga ana vizuale me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit është përkujdesur AMIA Studio. Ky videoklip u publikua me datë 17 Dhjetor 2022. Kënga vjen me vargje nga Donjeta Morina, ndërsa arranzhues i muzikës dhe producenti audio rezulton të jetë Bini Diez.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200