Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doppio-O - Krejt Don Me Kan Triumfues (Feat. Çartani, Albboy & JKN)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa Do Kalo Koha Na Kujto Kohen e Vjeter..
Ça Do Vje Mas Ka Navoj Per Diçka Tjeter...
Veper Si Kjo Edhe Njo Mas Ksaj ..
Nese Je Hater Nije Edhe Kaj...

X2
Te tan don me kan si na , Smujn me kan si ba ..
Endrrojn me kan si na .. AGHH AGHHHH
Doppio-O
Featuring: Albboy, Çartani & JKN
Publikimi: 02/03/2012


Doppio-O - Krejt Don Me Kan Triumfues
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Don Me Kan Triumfues".
3. Video është e këngës "Krejt Don Me Kan Triumfues", por nuk këndohet nga Doppio-O.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Doppio-O:


Komente 0