Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Dren Abazi Në Dancing With The Stars 3


Nuk ka akoma asnjë votë

[24-03-2012]
Kohet e fundit po perflitet shume per spektaklin madheshtor "Dancing with the Stars" ku te gjithe deshirojne te dine se cilet jane 12 personazhet VIP te cilet do te vallezojne ne arene e madhe te vallezimit ne spektaklin e "Dancing with the stars Albania 3". Një nate Dren Abazi i cili ishte i ftuari special ne emisionin "Dukagjini Live" ne radio-dukagjinin e kosoves ku ai vet ka pohuar se do te jete pjese e "Dancing with the stars Albania". Por prap se prap mbeten ende enigma per tu zbuluar. Tash po perflitet se edhe cilet jane konkurentet e tjere, cilet jane partneret e tyre qe tashme per neve jane mjaft te njohur dhe ne cfare disiplinash do te kercejne ata.Keto duhet pritur derisa te filloje spektakli i jnohur "Dancing with the stars Albania" edicioni i 3-të.
Komente mbi këtë artikull