Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dren Abazi I Revoltuar Me Gazetarët


Nuk ka akoma asnjë votë

[08-10-2012]
Javen e kaluar mediat ne Tirane raportuan se Dren Abazi eshte ne nje lidhje dashurie me aktoren Olta Gixhari. Dyshohet qe te dy jane pare te kene dale nga nje klub nate ku kane konsumuar alkool deri ne oret e mengjesit dhe mepastaj deshmitaret i kane pare duke shkembyer puthje ne mes te rruges. Por kete ai e ka mohuar kategorikisht ne nje bisede per Revisten "Paloma".

"Nuk kuptoj si shpikin gjera totalisht te paqene... Une Olten as nuk e njoh, jo me te kam nje marredhenie me te. U lodha me sajesa te tilla", ka thene Dreni duke premtuar qe heren tjeter do marre masa ndaj gazetareve qe shpikin lajme per te.

Kohe me pare, poashtu eshte shkruar per nje lidhje mes tij dhe Armina Mevlanit, e qe me vone eshte mohuar nga Dreni.
 (Albavipnews)Komente mbi këtë artikull