Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dren Abazi, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Era”


Nuk ka akoma asnjë votë

[16-06-2013]
Dren Abazi, këngëtari i shumëpëlqyer sidmomos nga publiku femëror ka publikuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Zig Zag Orchestra.

Kënga e titulluar “Si Era”, është një prej bashkëpunimeve të radhës të Drenit me Zig Zag Orchestran, e cila vjen në një realizim shumë sensual, të freskët dhe veror.
E ndërsa Dren Abazi nuk ndalet së kënduari dashurisë, për të nuk dimë ende nëse e ka gjetur vajzën e zemrës apo jo.

Vetë këngëtari nuk ka pranuar të ndajë këtë pjesë të tij me publikun duke i bërë më kurioze fanset e tij të zjarrta e duke i lënë të ëndërrojnë, pse jo .
 (shqiptarja)

      Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Si Era [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull