Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Ndoshta sonte ti vetëm je
E gjumi t’ka zënë
Buzët akoma të ngrohta i ke
Gota nga dora t’ka rënë

Por, ti n’mua zgjuar je
E as gjumi s’të ka zënë
Ti më buzëqesh
Më puthë e fortë m’shtrëngon

Ndoshta sonte ti po fle në krahët e tij
Apo ndoshta ty gjumi s’të zë
Dhe në shpirt ndien vetminë
Ndoshta sonte as vetëm s’je,
As në mendje s’më ke
Por unë ty akoma të pres,
Çdo ditë, çdo natë, çdo mëngjes

Ç’pati vërtetë midis nesh
Asnjëri s’e di,
Ndoshta unë s’të desha vërtetë,
Ndoshta e vërtetë s’ishe ti

Dhe si përherë natën vonë
Kur mendja udhëton e s’gjen qetësi
Ti gjen një rrugë e vjen te unë
E unë tretem në pafundësi

Ndoshta sonte ti po fle në krahët e tij
Apo ndoshta ty gjumi s’të zë
Dhe në shpirt ndien vetminë
Ndoshta sonte as vetëm s’je,
As në mendje s’më ke
Por unë ty akoma të pres,
Çdo ditë, çdo natë, çdo mëngjes
Dren Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/03/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Dren Abazi
Teksti: Dren Abazi
Produksioni: Sergio Hajdini
Miksimi Dhe Masterimi: Sergio Hajdini & Jeris Kaso
Vokalet, Kitaret Elektrike Dhe Akustike: Dren Abazi
Vokalet Percjellese: Eneda Tarifa
Bass: Enver Muhamedi
Piano & Synth: Sergio Hajdini
Bateri: Vedo Hasani
Harqet: Jeris Kaso & Live Esemble
Directed: Rita Krasniqi
Cinematography: Noar Aveny
Starring: Zana Berisha
Ass. Camera: Arber Tahiri & Argnit Tahiri
Makeup: Violeta Janjeva
Production Ass: Arjeta Morina
Production Servise: Awuss FilmDren Abazi - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Dren Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren Abazi:


Komente 0