Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi Kthehet Me Kengen “Future Love”

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-05-2012]
Këngëtarja Drenusha Latifi këto ditë është shumë e angazhuar rreth muzikës. Ajo është duke u përgatitur për këngën e saj më të re.
Në një bisedë për Telegrafi, Drenusha ka treguar se kënga e saj e radhës titullohet "Future love" dhe së shpejti do të publikohet edhe me vidoklip.

"Së shpejti do të fillojë me xhirime e videklipit më të ri. Kënga titullohet 'Future love' . Muzika është bërë nga Florent Boshnjaku ndërsa teksti nga Big Basta", ka pohuar Drenusha.

Drenusha Latifi së fundmi kishte realizuar këngën 'Pasoja Dashurie' e cila ishte pritur mjaft mirë.

Vetëm pak ditë më parë në statusin e "Facebook"-ut të këngëtares bukuroshe, ishte shkruar "with special person", në shqip i bie "me një person shumë të veçantë", ne u munduam të dinim diçka më shumë dhe mësuam nga vetë këngëtarja që tashmë ka gjetur njeriun e saj të zemrës, që e do edhe pak të mbetet pa emër.

Drenusha ka qenë për ta festuar këtë lidhje në Monako, Monte Karlo dhe në Kanë me personin e saj special. Gjithashtu, disa dhurata që këngëtarja i ka postuar në Facebook-un e saj, janë dhuruar nga i dashuri i saj, ku shihet një unazë ari e stilit mbretëror dhe një qafore dhe një palë vëthë diamanti.
 (Telegrafi)Komente 0