Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi Shpenzon Shume Per Bikini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[10-07-2012]
Ka ardhur vera, e natyrisht femrat e bukura VIP lakohen dhe fotografohen nëse janë afër një pishine, apo një bregdeti dhe shpeshherë i tregojnë linjat e tyre seksi.

Ne po hulumtojmë sidomos me vajzat e bukura, siç është Drenusha Latifi, të cilën e kemi pyetur se a shpenzon shumë për rroba banje, apo bikini dhe a ka shumë palë të tilla. Këngëtarja na ka treguar se shpenzon shumë dhe ka shumë bikini, as shumë sa nuk e di as vetë numrin e tyre.
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)Komente 0