Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi, E Dashuruar Kokë E Këmbë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[15-07-2013]
Djaloshi i cili ia ka vjedhur zemrën asaj për momentin është akoma i panjohur për publikun por ne kemi arritur qe te sigurojmë fotot e para te çiftit.A thua kush mund te jete ky djalosh i pashëm qe i ka rrëmbyer zemrën Miss Kosovës?
Pritet qe ne ditët ne vazhdim te zbulojmë identitetin dhe profesionin me te cilin merret ai
 (Indeksonline)Komente 0