Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi, Pëlqen Sushin

Nuk ka akoma asnjë votë

[15-03-2015]
Ndonëse është shtatëzënë dhe shumë shpejt pret të sjellë në jetë një vajzë, këngëtarja Drenusha Latifi nga oreksi duket mjaft mirë, kjo pasi në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet duke ngrënë sushi së bashku me të dashurin e saj Atillën në një nga restorantet e Suedisë. Ndërkohë që për shkak të shtatëzanisë Drenusha e ka lënë pak anash karrierën e saj muzikore.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0