Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drenusha Latifi - Ato Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Dite".
3. Video është e këngës "Ato Dite", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drenusha Latifi - Ato Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 2

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Malli ty a po të merr
a me kujton sikur at'her
syri lotët nuk i mban
zemra qan ti po e vran

reef:
pse ndodhi kjo
mos më harro
ato ditë po i kujtoj dhe qaj sikur fëmij
dua shum të përqafoj
se të deshta vetëm ty
e gjithë bota errësir asgjë nuk po rrezon
si nuk pate pak mëshir
kur më the se tjetrën e don

në kët dhom e vetme rri
menoj për ty ku je tani
pse në sy nuk kom gjum
a thua pse të deshta shum
pse ndodhi kjo mos më harro

reef:
pse ndodhi kjo
mos më harro
ato ditë po i kujtoj dhe qaj sikur fëmij
dua shum të përqafoj
se të deshta vetëm ty
e gjithë bota errësir asgjë nuk po rrezon
si nuk pate pak mëshir
kur më the se tjetrën e don


Ky tekst u dërgua nga Fjolla Vorfaj
Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet