Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Shala - Sa Shpirt Te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Çdo gjë që kam, unë ty ta fal
S’rri dot pa ty, as edhe një çast
Do ta shpreh në mijëra fjalë
Vetëm të them sa shpirt të kam

Dua të flas, dhe të bërtas
Le të dëgjohet sa më larg
Për ty po ndjejë, nuk të gënjejë
Veç tek ti vetën e gjej

Sepse në krahët e saj, harroj vetminë
Aty gjej ngrohtësinë
Sa herë kjo zemër, pranë saj do qëndrojë
S’do rrah njësojë

Çdo gjë që kam, unë ty ta fal
S’rri dot pa ty, as edhe një çast
Do ta shpreh në mijëra fjalë
Vetëm të them sa shpirt të kam
Çdo gjë që jam, me ty e ndajë
S’mundem pa ty, jo ndihem në faj
Do ta shpreh në mijëra fjalë
Vetëm të them, sa shpirt të kam

Një peng e mbaj, ti them asaj
Ktë jetë me ty dua ta ndajë
Mos hezito, mos thuaj jo
Mua dhe vetën mos lëndo

Sepse në krahët e saj, harroj vetminë
Aty gjej ngrohtësinë
Sa herë kjo zemër, pranë saj do qëndrojë
S’do rrahë njësojë

Çdo gjë që kam, unë ty ta fal
S’rri dot pa ty, as edhe një çast
Do ta shpreh në mijëra fjalë
Vetëm të them sa shpirt të kam
Çdo gjë që jam, me ty e ndajë
S’mundem pa ty, jo ndihem në faj
Do ta shpreh në mijëra fjalë
Vetëm të them, sa shpirt të kam
Drilon Shala
Publikimi: 29/09/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Drilon Shala
Orkestrimi: Endrit Shani


Drilon Shala - Sa Shpirt Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shpirt Te Kam".
3. Video është e këngës "Sa Shpirt Te Kam", por nuk këndohet nga Drilon Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Shala:


Komente 0