A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Drini Causholli - Iluzion


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2005

2005-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005


Rri vetem zgjuar s'fle dot me
Kam frike te mbyll syte e te fle
Imazhi yt
Trupin ma mbyt

eshte nje iluzion
nga dora me terheq
larg ti me con
ne rruge pa kthim me merr

ref

Sa here qe une mbyll syte
Nuk dua te zgjohem me
te zgjohem me

Ti je nje enderr qe larg me con
Trupin ma c'pon pa meshire

st2

Rri vetem zgjuar s'fle dot me
Kam frike te mbyll syte e te fle
Kur endra vjen
Mbetem pa fryme.


Ky tekst u dërgua nga Drini CausholliKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019