Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dru Pistols - We Dont Give Fuck

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Dont Give Fuck".
3. Video është e këngës "We Dont Give Fuck", por nuk këndohet nga Dru Pistols.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dru Pistols - We Dont Give Fuck  (Feat. Hudra, Klepto, B52 & OG043)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

Featuring

Klepto

Featuring

OG043

Featuring

Hudra Aka Problemi

27/09/2010

2010-09-27T22:27:45+00:00Klepto
.......................................................................
Sjom ka di qka met kallxu
A spe sheh kejt jem tranu
Kom met shpu kom met gju
Ti smunesh mu shty me mu
Une ty ta thej at kry
Sum ha kari qka ke kry
Shkoll fillore fakulltet
Kur dvi une ta boj termet
Ti veq fole une kom bole
Ti um shan un dgjuj revole
Dole dole po su ktheve
Haver une tsjelli kreje
Kom met rreje pot boj beje
Ik prej meje sum vyn leje
Pi birr Peje kejt jom dehe
Ik prej meje se pot preje
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dru Pistols:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet