Dua Lipa

Dua Lipa Prezanton Të Dashurin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-01-2016]
Këngëtarja e njohru Dua Lipa pas sukseseve që shënoi në tregun e huaj duke se ka vendosur që të ndajë pak jetën e saj private edhe me fansa.

Dua ka bërë të ditur sot për të gjithë fansat se kush është i dashuri i saj, i cili siç thotë ajo është një nga mbështetësit e saj kryesor drejt artit.

I dashuri i këngëtares quhet Isac Carew, i cili është model i njohur i pasarelave botërore dhe vjen nga Britania e Madhe.

Dua e ka bërë tashmë çdo gjë zyrtare dhe poston foto vazhdimisht me të në rrjetet e sa jsociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Lipa Prezanton Të Dashurin


Komente 0