Dua Lipa

Dua Lipa Publikon Hitin E Radhës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-02-2016]
Këngëtarja Dua Lipa pas suksesit të madh që pati me single-in e saj të fundit "Be the One" ka mbledhur forcat për të publikuar hitin e radhës. Mësohet se ajo e ka gati këngën e saj më të re e cila do të ketë një publicitet edhe më të madh se këngët paraprake të saj.

Kënga e radhës titullohet “The last dance”. Ajo është shkruar nga vetë Dua, e cila shpjegon se kur ka thurur vargjet e kësaj kënge, ka qenë e përmalluar për shtëpinë e saj.

E ndërsa një nga gazetat prestigjoze në Birtaninë e Madhe e kanë konsideruar Duan si një mini-Rihana, “E bukur dhe posedon një zë që është i fuqishëm dhe magnetik, si një mini Rihanna”, shkruan “Noisey”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Lipa Publikon Hitin E Radhës


Komente 0