Dua Lipa

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Last Dance” Nga Dua Lipa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-02-2016]
Këngëtarja Dua Lipa nuk po ndalet. Pas suksesit të saj me "Be the One" Dua tashmë ka publikuar edhe këngeën e saj më të re "Last Dance".

Kënga është publikuar sot edhe me videoklip të cilin e ka realizuar kompania "PopJustice" me një perfeksion të jashtzakonshëm.Ky pritet të jetë suksesi i rradhës për Dua Lipën.

Videoklipi i saj i ri është hedhur në youtube nga Warner Music & Dua ka kohë që tashmë është pjesë e kësaj kompanie.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Last Dance” Nga Dua Lipa

  Dua Lipa - Last Dance [Teksti dhe Klipi]

Komente 0