Dua Lipa

Dua Lipa Ju Përshëndet Me Këtë Foto

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-02-2016]
Këngëtarja Dua Lipa e cila po depërton mjaft mirë në tregun anglez është njëra ndër më të kërkuara në programin Shazam sidomos për single-in e saj të fundit "Be the One".

Ajo gjithashtu është mjaft e angazhuar ehde me koncerte. Së fundmi Dua ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet duke pirë një pije në një pomp benzine gjatë natës pasi ka mbaruar një koncert të suksesshëm dhe më pas për tu drejtuar në shtëpinë e saj.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Lipa Ju Përshëndet Me Këtë Foto


Komente 0