Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Duli & Xheni - Ne Kete Bote Ka Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kete Bote Ka Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Ne Kete Bote Ka Bukuroshe", por nuk këndohet nga Duli & Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli & Xheni - Ne Kete Bote Ka Bukuroshe  (Feat. Elona, Tina & Ana)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Se Bashku Me Ju"

Komente

Asnjë Koment

06/02/2014

2014-02-06T11:18:16+00:00Intro...

(Duli)
Në kët bot ka bukuroshe,
në q'do vend e në gjdo qoshe;

kerçovarja ka me t'lene
veq për misse male kene...

Në prishtin e gostivar,
ne gjilan e në tiran...
I kalova krejt me ren
kercovarja m'la pa mene...

(Xheni)
Në kët bot ka bukuroshe,
në q'do vend e në gjdo qoshe;

tetovarja ka me t'lene
veq për misse male kene...

Në prishtin e gostivar,
ne gjilan e në tiran...
I kalova krejt me ren
tetovarja m'la pa mene...


Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë