Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli, Elvana & Xheni - Nusja Jon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ohohohoho apo vjen me mu apo vjen me mu
ohohohoho jeten me kalue
ohhhhh sa fort te due

nusja jon e bukur e bukur e bukur
shkon vjen se flutur si flutur si flutur

nusja jon puntore puntore puntore
djali ti naj mare naj mare naj mare

ohohoho apo vjen me mue apo vjen me mue
ohohoho jeten me kalue
ohhhh sa fort te due

nusja jon e bukur e bukur e bukur
shkon se vjen si flutur si flutur si flutur
nusja jon e bukur puntore puntore
djali ti naj mare he mare per doreeee


Ky tekst u dërgua nga Leonita


Nuk kemi video për këtë këngë.




Duli, Elvana & Xheni - Nusja Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jon".
3. Video është e këngës "Nusja Jon", por nuk këndohet nga Duli, Elvana & Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0