Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli, Elvana & Xheni - Hajde Hajde Yll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hajde yll hajde hajde ti moj shpirt.

elvana:
jam si yll ore djale jam e bukur sa nuk ka ti nga une ke gjithmone frike se une jam si nje dragua.

Duli:
jo moj zemer mos thuj keshtu se un te duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

jam e mire ore dale patjeter qe po.
sjam e shemtuar si nje vajze jooooooooooooooooooooooooooooo vajze.poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo djale


Ky tekst u dërgua nga Anonim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Duli, Elvana & Xheni - Hajde Hajde Yll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Yll".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Yll", por nuk këndohet nga Duli, Elvana & Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0