Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Valla Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Valla keq
se pa ty nuk Eshte leht
pse m'shikon ti me sy tkeq
pse po m'jep ti mu siklet
aaah
deri dje nuk ke mujt pa mu me nejt
Perse Po bone Si Kur sem njeh
ah sa shum ti m'paske rrejt edhe kurr nuk e kam Prit

REF.:
Ti me mu ishe deri dje
Mos u boft ky sherr sem njeh
Nuk e di a e ke nga xhelozia
Pse nuk i degjon fjalt e mia

Valla keq
se pa ty nuk koka leht
pse m'shikon ti me sy t'keq
pse po m'jep ti mu siklet
aaah
deri dje mke thon ti je jeta jem
me ty bashke gjithmon dot jem
ah sa shum tash mu po m'dhem
po ku je oj loqka jem

REF.:
Ti me mu ishe deri dje
Mos u bo kishe sem njeh
Nuk e di a e ke nga xhelozia
Pse nuk i degjon fjalt e mia


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDuli
Publikimi: 12/06/2021
Muzikë, Prod: Ero/Duli Records
Recording Vocal: Don Gima
Klarinet: Erdenay Rashiti
Mixing&mastering: Don Gima
Text: Ero
Produktion: Duli RecordsDuli - Valla Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valla Keq".
3. Video është e këngës "Valla Keq", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0