Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Hatri Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Emrin tend ma nuk du me ni,
Se mke vra mke lan gjys njeri,
Ishe pjes e trupit tem,
Tash je bo armiku jem,
Ti mke prek ku mas shumti mdhem,
Shum tkam lut mos em le,
Tkam besu e nbes mke pre,
Qelu tok du me hy ndhe.

Ref:
Hatri jem, o shoku jem,
Mos ma permend se zemra mdhem,
Oh hatri jem, o shoki jem
Mos ma permend se du me u qmend.

Zanin tand ma nuk du me ni,
Se mke vra mke lan gjys njeri,
Ishe pjes e trupit tem,
Tash je bo armiku jem,
Ti mke prek ku mas shumti mdhem,
Shum tkam lut mos em le,
Tkam besu e nbes mke pre,
Qelu tok du me hy ndhe.

Ref:2x
Hatri jem, o shoku jem,
Mos ma permend se zemra mdhem,
Oh hatri jem, o shoki jem
Mos ma permend se du me u qmend.

Oh hatri jem.
Durim Malaj
Publikimi: 30/04/2021
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel & Granit Gashi
Video Produksioni: Time Pictures
Solo: Faruk Luki


Durim Malaj - Hatri Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hatri Jem".
3. Video është e këngës "Hatri Jem", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0