Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Like Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Llajk E Ke Per Lukun
Llajk E Ke Per Stilin
Ke Me Ron N'Dashni Per
Djalin Mat Mirin. Llajk
E Ke Per Lukun Llajk E
Ke Per Stilin Ke Me Ron
N'Dashni Per Djalin Mat

TEKSTi

Shume Shume Po Ma Ben
Kollaj Afer Kur Po Te
Afrona Qysh Po Kcen
Kcen Kcen Zemren Cop Apo
Ma They. Shume Shume Po
Ma Ben Kollaj Afer Kur
Po Te Afrona Qysh Po Kcen
Kcen Kcen Zemren Cop Apo
Ma They

REFRENI

Llajk E Ke Per Lukun
Llajk E Ke Per Stilin
Ke Me Ron N'Dashni Per
Djalin Mat Mirin. Llajk
E Ke Per Lukun Llajk E
Ke Per Stilin Ke Me Ron
N'Dashni Per Djalin Mat
Mirin

TEKSTI DY

Apo Me Kallzon Apo Me
Kallzon Qysh Po Ndodh
Mes Nesh Dhe Syve
dashnija Me Ka Kap Oj
Zemer Nuk Po Muj Met
Heq Prej syve. Apo Me
Kallzon Apo Me Kallzon
Qysh Po Ndodh Mes Nesh
Dhe Syve dashnija Me Ka
Kap Oj Zemer Nuk Po Muj
Met Heq Prej syve

REFRENI DY

Llajk E Ke Per Lukun
Llajk E Ke Per Stilin
Ke Me Ron N'Dashni Per
Djalin Mat Mirin. Llajk
E Ke Per Lukun Llajk E
Ke Per Stilin Ke Me Ron
N'Dashni Per Djalin Mat
Mirin


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/07/2022
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: Time Pictures
Directed: Adriatik Asllani


Durim Malaj - Like
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like".
3. Video është e këngës "Like", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0