TEKSTESHQIP

Edis Dogani & Xhida Gashi
Stine E Dashurise
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stine E Dashurise" kënduar nga Edis Dogani & Xhida Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike dhe orkestrimin e shkruajtën Eroll Dogani & Naim Qukiqi, teksa autore e tekstit është Suzana Fazliu.