Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Per Ty Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

eja eja djal o ti ne brebin tim te ledhatoj zemra ime te dashuron deri ne vekje te kujton veq per ty kendoj edhe kenga let jehon veq per ty kendoj veq per ty je toj shpirti im kurr ste harroj
eja eja mu afro zemren tima ma shero buzet tua ti shijoj puthjen tende e endrroj
REF: veq per ty kendoj edhe kenga let je hoj veq per ty jetoj shpirti im per ty jetoj veq per ty kendoj edhe kenga let jehoj veq per ty jetoj shpirti im kurr ste harroj...


Ky tekst u dërgua nga Fjolla Qoqaj   Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edita Sopjani - Per Ty Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Jetoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Jetoj", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0