Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj & Shqipri Kelmendi - Zeshkanja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prej se te kam pa
smuj me te hek prej mendjes
a e din zeshkane
qka mi ke ba zemres

Sa e ombel zeshkanja
lujta krejt mas sajna
qka me ba un i shkreti
veq met ba perveti
jam e ombel jam zeshkane
po nuk jam per zemren tane
ti i shkreti ske qka ban
se un dashurin e kam

Un aspak skam faj
syt smuj me ti ndal
qka ka zemra jote
smuj me dit o djal

Sa e ombel zeshkanja
lujta krejt mas sajna
qka me ba un i shkreti
veq met ba perveti
jam e ombel jam zeshkane
po nuk jam per zemren tane
ti i shkreti ske qka ban
se un dashurin e kam
2x

N'valle me ju pa
tu lujt me sevda
po ja nisim tash
pak me tallava
A po doni ritem
o ju djem e qika
se ndrryshe nuk ka
as se muzika

Se tallavaja
e kall nejen
si dasmen si diskoteken
e lyp vendi dhe shoqnia
e vallzojn veq sevdalia
2x

Ju vazhdon Edona
krejtve veq me rren
zemra qysh ja don
kem me ju permen
Ju kendon Shqipriu
o hiq pa pritu
me kall atmosferen
kshtu ju kena msu

Se tallavaja
e kall nejen
si dasmen si diskoteken
e lyp vendi dhe shoqnia
e vallzojn veq sevdalia
4x


Edona Hasanaj & Shqipri Kelmendi - Zeshkanja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeshkanja".
3. Video është e këngës "Zeshkanja", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj & Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0