A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Edona Llalloshi - Beat Box


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'dua Hiç"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004


Unazen prej ari
Ne gisht do ta ruj
ti mor djal Mos luj me mu.

Ka shum kohë bre djalo së bashku kem kalu, tash erdh koha me U largu.
Ka shum kohë bre djalo së bashku kem kalu, tash erdh koha me U largu.

Sa te del Pranvera do ti lutem Zotit mem ba zog me fluturu. E fluturoj perpjete ne një mal te shkrete se per mua nuk ka jet. E fluturoj perpjete ne një mal te shkrete se per mua nuk ka jet.

Xhemile Xhemile mos ma ben me hile of Aman Aman haa Peja Cka po than
I luj gishtat me mindila se me ka zë N dashnia Oh nuk ta bën Dada me Ile ti te ka Zen Rakia.Xhemile Xhemile mos ma ben me hile of Aman Aman haa Peja Cka po than
I luj gishtat me mindila se me ka zë N dashnia Oh nuk ta bën Dada me Ile ti te ka Zen Rakia.

O ti djal I pa martue, O ti djal I pa martue shit Shtepin E merem mue shit Shtepine E merem mue, Unë Shtepine to ta shese Unë Shtepine do ta shese, ja dot marr ja dot vdese, ja dot marr E ja dot vdes.

a o mir heheheheh


Ky tekst u dërgua nga hena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019