A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edona Llalloshi - Unë Po Vij Në Kosovë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Djali I Kosoves Trime"

Këngë e albumit:

"Mikja E Pare"


Vajta e kalova ne gurbet u treta vend sikur kosova un askun nuk gjta. Smunt te rri e qete me hallet emia , si te rri ngurbet kur mkallet shpia.

Un po vij kosov do ta puthi token, per ty e jap jeten per ty e jap koken.(2)

Sa shum enderrova e sa shum kam qare ,lajmet nga kosova nzemer me kan vrare, lisin e ve koke therret memedheu, niset bashk me shoket sikur skenderbeu

Un po vij kosov do ta puthi token, per ty e jap jeten per ty e jap koken.(2)


Ky tekst u dërgua nga Bessa H
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019