A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Edona Llalloshi - Mos Trazo Plagen E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/08/2012

2012-08-21T14:45:42

Këngë e albumit:

"Live"


Qenke gjarper helm i zi si m'premtove n'dashuri
dojshe zemren me ma që t'largohesh krejt pa fjal
qenke gjarper helm i zi si premtove n'dashuri
O dojshe zemren me ma marr që t'largohesh krejt pa fjal

ref:
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin e zemres shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemres shko dashuro nje tjeter

Dojshe me ba avantur por n'mes formove mur
zemra dashuroj një tjeter harrove dashnin e vjeter
Dojshe me ba avantur por n'mes formove mur
zemra dashuroj një tjeter harrove dashnin e vjeter

ref:2
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin e zemres shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemres shko dashuro nje tjeter


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019