Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - 5 Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shpirti po këputet
Shume po të lutet
Shpinën mos e kthe
Zemën mos ma the

Fryma më ndalet
Besomi fjalët
Kur të them
Vetmia dhemb

Pesë minuta po të lutem
Kurrgjo mos më vet
Shikomi sytë e sheh
Sa të du vërtetë

Nga dhembja e zemrës
Lotët bëhen det
Oh zemra jem
Të dua për jetë


Ky tekst u dërgua nga TFHEdona Llalloshi
Publikimi: 11/12/2020
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Miti Geci


Edona Llalloshi - 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "5 Minuta".
3. Video është e këngës "5 Minuta", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0