TEKSTESHQIP

Eglantina Toska
Ti Shqipni Nena Jone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Shqipni Nena Jone" kënduar nga Eglantina Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse produkti muzikor u përcoll tek publiku i plotësuar në dimensionin vizual me një videoklip, për produksionin e të cilit u përkujdes MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 18 Nëntor 2022. Kënga ka punuar si producent Edmond Rrapi.