Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eixhi - S'je Si Thua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

S'e genjej me veten
Do vazhdoj un jeten
As mesazhe ndarje
Nga ne kush ka faje o
S'di ca esht nje femer
Se me shum e don veten
Pa mu s'je ne maje
Pa mu s'je ne maje

Shpritin e zi e pate 2x
Me ty harrova kush jam un
Ndryshova o sa shum
Shpritin e zi e pate
Zemren ti si ma ndale
Ti s'je per mua,
S'je per mua, s'je si thua

Ti e grise ndjenjen
Si te ishin leter
Kur dot s'e mbaje
Mos pyet se qaje o
Hodhe posht nje zemer
Qe te deshi teper
Per mu s'je ne maje
Pa mu s'je ne maje

Shpritin e zi e pate 2x
Me ty harrova kush jam un
Ndryshova o sa shum
Shpritin e zi e pate
Zemren ti si ma ndale
Ti s'je per mua,
S'je per mua, s'je si thua

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Kledi Bahiti


Komente 0


Eixhi - S'je Si Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Si Thua".
3. Video është e këngës "S'je Si Thua", por nuk këndohet nga Eixhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.