TEKSTESHQIP

Ela Muja & Anila
Kce Moj Cike
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kce Moj Cike" kënduar nga Ela Muja & Anila.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Nëntor 2020, Ela Muja & Anila publikojnë videoklipin "Kce Moj Cike". Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj.