Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elbonit Zymeri - Një Mesazh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dora m’ka mbetë
veç te numri yt
Një mesazh prej teje
po dojnë me pa sytë

Me mbaru kjo heshtje
gjithçka kisha dhanë
vetëm në këtë gjendje
zemrën mos me lanë

[REF.:]
Dashnia, dashnia
Ka me na pajtu
Unë s’munem pa ty
Ti s’mundesh pa mu
Dashnia, dashnia
Nuk mbaron me ndarje
Ndodhin këto gjana
Por mbarojnë me falje

Jo, mos beso
N’zemërimet e mia
S’mund të jetë inati
Ma i madh se dashnia

[REF.:]
Dashnia, dashnia
Ka me na pajtu
Unë s’munem pa ty
Ti s’mundesh pa mu
Dashnia, dashnia
Nuk mbaron me ndarje
Ndodhin këto gjana
Por mbarojnë me falje
Elbonit Zymeri
Publikimi: 03/12/2020
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Agon Neziri


Elbonit Zymeri - Një Mesazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Mesazh".
3. Video është e këngës "Një Mesazh", por nuk këndohet nga Elbonit Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elbonit Zymeri:


Komente 0