Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Jare A Korçare (Feat. Endri & Stefi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Shkodranke moj sa here me shkon mendja tek ti
Luajme kitare
kendoj jare vec per ty
Imagjino kjo zemer sa te do
Se ti je ajo
Gjithkund te kerkova
N’shkoder te takova
Mos harro
s’ka rendesi jare a korcare
jane t’bukra fare
Dil ne dritare
Me prit sa te vij nga Korca une
te kalaja e Rozafes
mbajme kurorezimin o dashuri
Jemi nji, jug dhe veri s’ka rendesi

Shkodranke moj
sa here me shkon mendja tek ti
luajme kitare
kendoj jare veç per ty
Imagjino kjo zemer sa te do
Se ti je ajo
Gjithkund te kerkova
N’shkoder te takova
Mos harro
s’ka rendesi jare a korçare
jane t’bukra fare
Dil ne dritare
Me prit sa te vij nga Korca une
te kalaja e Rozafes
mbajme kurorezimin e dashurise
Jemi nji
jug dhe veri s’ka rendesi
Eli Malaj
Featuring: Endri Prifti & Stefi Prifti
Publikimi: 24/07/2018
Teksti: Avni Qahili


Eli Malaj - Jare A Korçare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jare A Korçare".
3. Video është e këngës "Jare A Korçare", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0