TEKSTESHQIP

Eli Malaj
Banditos
Lyrics

bam bam bam ne zemer
bam e bam e bam banditos
bam bam bam ne zemer
do jetoj un dorzohem

hej banditos cfare po ndodh
te kam lene pa gjume
ike erdhe sreziston
po te putha une
te kam burgosur une me sy
te kam hapur pune
bam e bam zemra ta ben
po ste fola une

refreni 2×

bam bam bam ne zemer
si bandit qellon
bam e bam e bam banditos
gjithmon ti jehone
bam bam bam ne zemer si bandit qellon
do jetoj e nuk dorzohem me mua nuk shkon

hej banditos cfare po ndodh
te kam lene pa gjume
ike erdhe sreziston
po ste putha une
te kam burgosur une me sy
te kam hapur pune
bam e bam zemra ta ben
po ste fola une

refreni 4×

bam bam bam ne zemer
si bandit qellin
bam e bam e bam banditos
gjithmon ti jehone
bam bam bam ne zemer si bandit qellon
do jetoj e nuk dorzohem me mua nuk shkon

DËRGOI:
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky produkt muzikor finalizohet online i ilustruar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, produksioni i të cilit është krijuar nga MAX Production. Ky videoklip u publikua më 20 Korrik 2015. Muzikën dhe arranzhimin e krijoi Valter Beqo, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Rozana Radi.