TEKSTESHQIP

Eli Malaj & Labinot Rexha
Zemra Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Jem" kënduar nga Eli Malaj & Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike dhe orkestrues i këngës është Bekim Hallaqi (Belle), teksa autor i tekstit është Nurteel.