TEKSTESHQIP

Eli Malaj
Shoqnia 2
Lyrics
(Feat. Ervin Gonxhi & Gezim Kadria)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqnia 2" kënduar nga Eli Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është paraqitur tek audienca e gjerë i punuar me një klip muzikor, të cilin e punoi TheDirectorEXH. Ky videoklip u publikua me datë 25 Dhjetor 2022. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Vojsava Alia, arranzhimin e krijoi Ervin Gonxhi, ndërsa studio producenti është Eran Production.
Renditja:
Top 200