Live Video

Top 200

Elia - Endrra Jonë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2013

2013-09-22T17:03:20

Muzika:

Fatjon Qelibari

Muzika & Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Sick Beatz

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013


Endrra jone
Ndihem bosh, kam ftohte
Me thua pse nuk je
Vjen ngadale ne endrren tone
Sot ti mos me zgjo, ti jo
Mos u kthe ne makth dhe lot, jo.

Do te shkruaj per ty nje leter pa fjale
Me lotet e mi do e plotesoj
Do te shkruajne per ne
Jetonin nje perralle
Ndjenjen more, mallkimin marr.

Te kerkoj ne erresire dhe pse nuk te shoh
I mbyll syte dhe enderroj
Sot ti mos me zgjo, ti jo
Mos u kthe ne makth dhe lot, jo.

Do te shkruaj per ty nje leter pa fjale
Me lotet e mi do e plotesoj
Do te shkruajne per ne
Jetonin nje perralle
Ndjenjen more, mallkimin marr.


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (1)

2017-12-13 09:29:02
Do te shkruaj per ty nje leter pa fjale
Me lotet e mi do e plotesoj
Do te shkruajne per ne
Jetonin nje perralle
Ndjenjen more, mallkimin mar

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elia: