TEKSTESHQIP

Elida Kryeziu
Te Dashuroj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dashuroj" kënduar nga Elida Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe arranzhimin e përgatiti Alfred Kaçinari.