Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Shehu & Telemak Papapano - Per Jeten Tone Te Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa here me therret mua, djalo ti
Gjithe jeta e jone te ndrit ne sy
Te bukur te qeshur si jeta
Degjo i dashur ndaj une kte emer mbaj

Jeta, lumturia jone, ndrin ajo ne cdo stine dhe ne syte e tu

Te bukur jeten tone e bejme
Ndaj dhe ne qe te gjithe me te e njoftojme

Eshte jeta e jone me e bukur ne bote
Qe neve na vesh o me drite te plote

Eshte jeta e jone plot me brume e hare
Qe na e rrit lumturine e na ben me te forte

Jemi te lumtur ne se punojme e kendojme kudo per atdhe

Derdhim djersen tone o per begati o per jeten e re


Ky tekst u dërgua nga Eliona Skenderasi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elida Shehu & Telemak Papapano - Per Jeten Tone Te Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Jeten Tone Te Re".
3. Video është e këngës "Per Jeten Tone Te Re", por nuk këndohet nga Elida Shehu & Telemak Papapano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elida Shehu:


Komente 0