Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Kur Më Del N'sokak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Kur më del n’sokak
Me at' shtat bajrak
moj e mirë
Fol moj cucë një fjal'
Ma e mira n’mahall
Mos m’shiko djal' shum'
Jam mollë e n’dalum'

Kur më del n’aksham
Po ban dritë si hanë
Moj e mirë
Kurrë s'e la pa t'marrë
Moj e mirë e bardhë
Moj e gjatë e hollë
E ndalum jam o

Si lule me erë
Që dalin n’pranverë
Moj e mirë
Me ata sy t'zi
M’dogje zemrën ti
Zoti m'i ka falë
Me t’verbu o djaë

Do t’marr me kismet
Nuse ty per jet'
Moj e mirë
Veshun me të bardhë
Nuse ka me t'marrë
Unë dhe vetëm unë
Oj mollë e ndalum
Elina Duni
Publikimi: 01/11/2010


Elina Duni - Kur Më Del N'sokak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Më Del N'sokak".
3. Video është e këngës "Kur Më Del N'sokak", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0